"Горячая" ватерпольная весна в бассейне "Политехник" / / 2004 / Завантажити

Водное поло далеко не так популярно, как, скажем, футбол, волейбол или баскетбол. Может, оттого, что его мало знают? В самом деле, с футболом мы знакомимся едва ли не с первых самостоятельных шагов. Волейбольную сетку можно найти в школе. Баскетбольные щиты почти каждый может увидеть из окна своей квартиры.

"Енергообладнання. Енергозбереження. Енергетика - 2004" / / 2004 / Завантажити

Сім найбільш вагомих технічних розробок Харківського політехнічного були відзначені дипломами V міжрегіональної виставки з такою назвою, що відбувалася з 24 по 27 лютого в спорткомплексі НТУ "ХПІ". Вона зібрала близько ста організацій-учасників з багатьох регіонів України та Росії.

"Информатика" (модуль "Алгоритмический язык ТурбоПаскаль") / ; ; / 2007 / Завантажити
Целью методических указаний является улучшение подготовки студентов специальности "Подвижной состав и специальная техника железнодорожного транспорта" в ходе изучения ими языка ТурбоПаскаль для разработки вычислительных программ при проектировании, а также исследовании систем автоматического регулирования железнодорожного транспорта. Методические указания состоят из восьми разделов, в которых изложен необходимый теоретический материал и приведены многочисленные примеры и задания, которые дают возможность наглядно продемонстрировать практическое применение рассматриваемой темы. Последовательность тем подчинена задачам практики
"Коли співають солдати..." / / 2004 / Завантажити

Участь у міжнародних та республіканських конкурсах військово-патріотичної спрямованості вже стала доброю традицією для творчого колективу "Полігонні квіти". Співаки-аматори, старші лейтенанти Олександр Дзига, Денис Волков та В'ячеслав Єфімов сьогодні проходять службу в Харківському інституті танкових військ імені Верховної Ради України НТУ "ХПІ".

"Коррупционные" традиции как фактор снижения неопределенности при заключении коррупционного соглашения / / 2011 / Завантажити
"Малі банки" і ії перспективи / ; / 2011 / Завантажити
"Основи програмування і алгоритмічні мови" (модуль "Алгоритмічна мова ТурбоПаскаль" як засіб вирішення задач САПР і ТММ) / ; ; / 2010 / Завантажити
Метою методичних вказівок є поліпшення підготовки студентів спеціальності "Основи програмування і алгоритмічні мови" в ході вивчення ними мови Паскаль для розробки обчислювальних програм при проектуванні, а також при створенні модулів для систем автоматичного проектування. Методичні вказівки складаються з восьми розділів, в яких викладений необхідний теоретичний матеріал і наведені багаточисельні приклади і завдання, що дають можливість наочно продемонструвати практичне вживання даної теми. Послідовність тем підпорядкована, завданням практики
"Передамо нащадкам наш скарб - рідну мову" / / 2004 / Завантажити

Проведення такого тематичного уроку в усіх групах 1 курсу передбачене планом заходів у нашому університеті. Він спрямований на реалізацію Державної програми розвитку і функціонування української мови на 2004 - 2010 роки.

"Театральный альманах" А.Плюшара в контексте театральной публицистики первой трети XIX века / / 2013 / Завантажити
"Україна в Європі та світі" / / 2004 / Завантажити

21-22 лютого в Національному університеті "Києво-Могилянська академія" відбулася міжнародна конференція "Україна в Європі та світі". Її учасники - а це близько 50 студентів майже з усіх регіонів нашої держави та всесвітньо відомі політичні діячі країн Європи та США - разом шукали відповідь на одне питання. Чи зможе наша країна найближчим часом увійти до Європейського Союзу та стати його рівноправним членом?

"хімічне розчинення" металів як результат відхилення від принципу незалежності перебігу суміщених реакції / ; / 2008 / Завантажити
"Электромеханические системы, методы моделирования и оптимизации" - итоги и перспективы / ; ; ; ; / 2008 / Завантажити
“Технология” в контексте образов и смыслов фундаментальной категории “образование” / / 2013 / Завантажити
В статье определяется место “технологии” в современном контексте образования, аргументируется недопустимость абсолютизации технологии.
”Електронні ресурси для бібліотек” / / 2005 / Завантажити
18 лютого на базі Центру нових інформаційних технологій НТУ «ХПІ» та науково-технічної бібліотеки пройшов семінар для користувачів бібліотек за проектом INTAS «Електронні ресурси для бібліотек України» за темою “Доступ до наукової інформації для вчених – 2005”
”За заслуги” ІІІ ступеня / / 2004 / Завантажити

Указом Президента України за значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток міста Харкова, вагомі досягнення у професійній діяльності, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 350-річчя заснування міста Харкова державними нагородами були відзначені працівники підприємств, установ та організацій Харкова. Серед них і наш випускник – голова правління акціонерного банку „Меркурій” Василь Пилипович Соловйов.

”Золото” зимного чемпионата / / 2004 / Завантажити

О Вячеславе Колесникове (ИФ-79, специальность – «Физическое воспитание»), мастере спорта по прыжкам в воду с 10-метровой вышки, бронзовом призере Кубка Украины, мы писали в предыдущем номере нашей газеты.

„ASTRA” and the choir from Orăştie / / 2013 / Завантажити
Розглянуто, що хор - це потужний засіб для духовного прояву, яке має в якості мети високу місію, звертаючись до численних глядачів.
„Нескорена Україна. До 60-річчя визволення від німецько-фашистських загарбників” / / 2004 / Завантажити

Загальноуніверситетська студентська науково-теоретична конференція з такою назвою відбулася 28-29 жовтня в НТУ „ХПІ”

„Трійка” зробила крок вперед / / 2004 / Завантажити

Щорічно в НТУ «ХПІ» проводиться конкурс на звання кращого гуртожитку нашого університету. Кілька років поспіль перше місце займає гуртожиток №7, в якому проживають студенти МШ, МТ та ЕК факультетів. У 2003 році «срібним» призером став гуртожиток №3 (ЕК, ФТ факультети). Що ж дозволило «трійці» досягти такого успіху, адже в минулому році була „бронза”? Про це розповідає заступник декана ЕК факультету з виховної роботи доцент А.О. Федоров.

„Українізація” системи вищої освіти поч. 20-х – 30-х рр.в сучасній історіографії / / 2011 / Завантажити

попередня сторiнка / наступна сторiнка